fbpx

KONTAKTI

Adrese:

“EscapeTown”

“Auči”, Krimuldas novads

Latvija, Ragana.

Darba laiks:

Trešdien, Ceturtdien, Piektdien,

No 15:-22:00

Sestdien, Svētdien,

No 10:00-22:00

Papildus informācija:

Lai radītu patīkamāku tematisko atmosfēru, aicinām ģērbties atbilstoši 1942. gada modei, paturot prātā, ka uzdevumu veikšana var novest pie rāpošanas pa zemi un skriešanas cauri dubļiem.

 

Rezervācijai pa tālruni vai citiem jautājumiem zvaniet!

Dalības maksa 3-4 cilvēku grupai: 60 eiro.

Lielākām komandām par 5. līdz 8. dalībnieku būs jāveic 15 eiro samaksa pasākuma norises vietā.

Ar Latvijas goda ģimenes karti 3+, par 5. līdz 8. dalībnieku nav jāmaksā.

Dalībniekiem, kas jaunāki par 10 gadiem, dalība bez maksas.

Cenā iekļauta EscapeTown piedzīvjouma spēle līdz 2 stundām.

Lūgums ierasties vismaz 15 minūtes pirms rezervētā laika.

 

REZERVĒ LAIKU JAU TAGAD!

Piedzīvojuma un Kvestu spēle EscapeTown tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- Vācu, Krievu, un Amerikāņu.
Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā.

Atkarībā no sava izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk galvenajam mērķim- Hitlera Zelta Armijas Eliksīram, Staļina Slepenā Projekta Grāmatai vai Rūzvelta Kosmosa Programmas Melnajai Kastei. Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs pie nonākšanas ieslodzījumā! Savukārt mazliet veiksmes un izcils komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu, un dzīviem izkļūt no Pilsētas.

Kvests paredzēts visiem, kas nebaidās sevi izaicināt un pakļaut spriedzes situācijām. Dalībniekiem, kas jaunāki par 14 gadiem, spēles laukumā jādodas pilngadīgas personas pavadībā.