fbpx

KONTAKTI

Rezervācijai pa tālruni vai citiem jautājumiem zvaniet!

Saziņai Whatsapp

TEL: 26106581

Rezervācijas pieņemam katru dienu no 9:00 līdz 21:00

Adrese:

“EscapeTown”

“Auči”, Krimuldas novads

Latvija, Ragana.

Darba laiks:

Trešdien, Ceturtdien, Piektdien,

No 15:00-22:00

Sestdien, Svētdien,

No 10:00-22:00

Papildus informācija:

Lai radītu patīkamāku tematisko atmosfēru, aicinām ģērbties atbilstoši 1942. gada modei, paturot prātā, ka uzdevumu veikšana var novest pie rāpošanas pa zemi un skriešanas cauri dubļiem.

Ilgums: 2 stundas

Cena vienai personai:

20 eur

 

Dalībnieku skaits komandā: 3-8

Vienlaikus iespējams apkalpot 32 personas – 4 komandas

Ilgums: 90 minūtes

Cena vienai personai:

15 eur

 

Dalībnieku skaits komandā: 2-5

Vienlaikus iespējams apkalpot 50 personas – 10 komandas

REZERVĒ LAIKU JAU TAGAD!

Dalībniekiem, kas jaunāki par 10 gadiem, dalība spēlē bez maksas.

Ar Latvijas goda ģimenes karti 3+ īpašas atlaides!

Piedzīvojuma un Kvestu spēle EscapeTown tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- Vācu, Krievu, un Amerikāņu.
Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā.
Atkarībā no sava izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk galvenajam mērķim- Hitlera Zelta Armijas Eliksīram, Staļina Slepenā Projekta Grāmatai vai Rūzvelta Kosmosa Programmas Melnajai Kastei. Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs pie nonākšanas ieslodzījumā! Savukārt mazliet veiksmes un izcils komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu, un dzīviem izkļūt no Pilsētas.
Kvests paredzēts visiem, kas nebaidās sevi izaicināt un pakļaut spriedzes situācijām. Dalībniekiem, kas jaunāki par 14 gadiem, spēles laukumā jādodas pilngadīgas personas pavadībā.