Rezervācijām:

22 129 065

Rezervācijām:

KVESTS

“Fīrera Zudušie Dārgumi”

7.5- 15
eiro vienai personai
2- 0
dalībnieki komandā
0 +
kvadrātmetru liela māja
0
minūtes kvesta izpildes laiks

“Fīrera Zudušie Dārgumi”

Dārgie piedzīvojumu meklētāji, esiet sveicināti EscapeHouse! Mūsu izveidotā kvestu māja EscapeHouse būs patīkams izaicinājums ikvienam no jums.

  • Atrodamies Siguldā, Vidzemes šoseja 67, ar plašu stāvlaukumu un citiem labumiem.
  • Šim kvestam ir divi grūtības līmeņi – izaicinošs un neiespējams. Pirms misijas uzsākšanas izvēlieties savai komandai piemērotāko misijas informāciju un to lejuplādējiet savos telefonos, lai to izmantotu savas misijas laikā.
  • EscapeHouse kvestā uz visu dalībnieku grupu ir jābūt vismaz vienai pilngadīgai un atbildīgai personai, kas spēj izprast un ievērot noteikumus un uzņemties misijas vadību, ja rodas tāda nepieciešamība.
  • Kas attiecas uz dalībnieku vecumu, tad EscapeHouse kvesta risināšanā var piedalīties arī bērni neatkarīgi no vecuma, ja vien viņiem pašiem ir interese risināt mīklas un meklēt pavedienus.
  • EscapeHouse kvestā bērni līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) misiju var pildīt bez maksas, ievērojot nosacījumu, ka attiecīgais bērns ir pārī 1+1 ar kādu 18+ gadus vecu dalībnieku, par kuru tiek maksāta dalības maksa.
  • Ja bērnam līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot), spēlē līdzi nedodas kāds 18+ gadus vecs dalībnieks, tad šim attiecīgajam bērnam ir jāmaksā par kvesta risināšanu.
  • Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no tā, vai kvestā dodas vai nedodas dalībnieki, kuri pakalpojumu saņem bez maksas, maksimālais dalībnieku skaits šajā kvestā saglabājas 15 personas.
  • Iespējamais dalībnieku skaits ir 2-15 personas, bet uzreiz brīdinām, ka brīdī, kad skaitlis tuvojas desmit, telpās sāk palikt diezgan cieši.

CENAS:

15€ par maksājošu personu

KVESTS:

Šis ir ļoti pilnvērtīgs vairākslāņu uzdevums. Jums būs jāatrisina gan pamatuzdevums, kas sastāv no 6 daļām, gan jāatrod slepenā eja, pa kuru izmukt, kad pamatuzdevums būs izpildīts.

Kvesta līmeņi:

Izaicinošs: lai jūsu pieredze būtu veiksmīga, izmantojiet visus šī kvesta risināšanas pamatelementus: dārgumu grāmatu, lejupielādēto misijas informāciju un telpā paslēptās norādes un kvesta atribūtiku

Misijas informāciju var lejuplādēt šeit:

NENOKAVĒ UN REZERVĒ LAIKU JAU TAGAD!

REZERVĒ ZVANOT: 22 129 065

CITI KVESTI

“Profesora L.Popova Vēstules Atšifrējums”

VAI REZERVĒ ZVANOT:

“Dr. Haagen Slepenais Ziņojums”

VAI REZERVĒ ZVANOT:

“Zelta Armijas Eliksīrs”

VAI REZERVĒ ZVANOT:

“Nāves stara projekts”

VAI REZERVĒ ZVANOT:

“Aģenta K Dienasgrāmata”

VAI REZERVĒ ZVANOT:
Misijas “Fīrera Zudušie Dārgumi” informāciju var lejuplādēt šeit
Missions “Führer’s Lost Treasures” information can be downloaded here